Shanty koor "Aan lager wal"

 

In het begin van deze eeuw zag het Shanty koor "Aan lager wal" in Hurdegaryp het levenslicht. Het koor heeft 40 bemanningsleden op de rol staan, die geleid worden door een echte bootsvrouw. De lager wal heeft niets te maken met een armelijk bestaan, integendeel! Het heeft wel betrekking op de ligging van het dorp Hurdegaryp: op het randje van de oostelijke zandrug van Friesland; vanwege overheersende westelijke winden, dus letterlijk aan lager wal van het Friese "Lage Midden" dat in het verleden, 's winters altijd onder water stond. Bovendien vormt de naam een leuke tegenhanger met het vrouwenkoor in ons dorp, dat de naam "Hoge Noot" draagt.

Het koor heeft een repertoire opgebouwd bestaande uit echte Shanty songs, leuke zeemansliederen en een beperkt aantal fijne meezingers, zodat we jong en oud kunnen laten genieten van een muzikale gezellige avond. Het enthousiasme van ons koor staat borg voor een kwalitatief hoogwaardig optreden. Vele organisaties en instellingen hebben daar al van genoten.

Meer weten kijk op: www.aanlagerwal.nl

By Joomla 1.6 Templates and Simple WP Themes